Close

10/11/2013

Apple aktualizácia pre aplikáciu Mail, rieší problém so synchronizáciou Gmailu

Najnovšia verzia emailového klienta Mail mala problém v OS X Mavericks. Problematická bola predovšetkým synchronizácia s Gmail účtom prostredníctvom IMAP protokolu. Oprava na seba nenechala dlho čakať a aktualizácia je už oficiálne dostupná.

Aktualizácia systému OS X Mavericks zahŕňa vylepšenia stability a kompatibility s Gmailom vrátane opravy problémov brániacich vymazávaniu, presúvaniu a archivovaniu správ u používateľov so špecifickými nastaveniami Gmailu.

Ďalej aktualizácia rieši problém, ktorý mohol spôsobiť nepresné údaje o neprečítaných správach a zahŕňa ďalšie opravy a vylepšuje kompatibilitu a stabilitu Mailu.

Podľa našich prvotných testov aktualizácia skutočne rieši najpálčivejšie problémy a pokiaľ ste nimi trpeli aj vy, je veľmi pravdepodobné, že Mail môžete opäť pohodlne používať.

Na systémoch OS X Mavericks sa nainštaluje automaticky bez potreby zásahu používateľa cez Mac App Store v rámci softvérových aktualizácií. Ak chcete spustiť aktualizáciu ručne, zvoľte Apple menu a následne Software Update (Aktualizácia softvéru).

zdroj: zive

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *