Close

05/12/2012

Creative predstavuje svoje najhlasnejšie reproduktorové systémy zo série Inspire

Creative predstavuje svoje najhlasnejšie reproduktorové systémy zo série Inspire – Úplne nové reproduktorové systémy InspireTM T3300 a InspireTM T6300 sú postavené na vynikajúcej kvalite výkonu zvuku a sú za skvelú cenu.

Nový inovatívny dizajn reproduktorov vylepšuje kvalitu zvuku, hlasitosť a zefektívňuje výkon pre skvelé užívanie si hudby, videa, filmov a hier

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila nové reproduktory, ide o Creative Inspire ™ T3300 a Creative Inspire ™ T6300, ktoré sú vytvorené pre lepší zvukový výkon. Tieto dva najnovšie prírastky radu Creative Inspire – viackanálových reproduktorových systémov zostávajú verní dlhodobému dedičstvu spoločnosti Creative ponúkať najlepšiu možnú kvalitu zvuku a obrovskú hodnotu. Nový inovatívny dizajn techniky a rozšírené konštrukčné možnosti umožňujú týmto vysoko výkonným reproduktorom poskytovať vynikajúcu kvalitu zvuku aj pri veľmi vysokých decibeloch, ale s minimálnym skreslením.  Sú to najhlasnejšie reproduktory z celého radu reproduktorov Creative Inspire, ktoré sú schopné dosiahnuť širokospektrálne prehrávanie zvuku s pôsobivou hlasitosťou a robustnými basmi

Reproduktory Creative Inspire T3300 a Creative Inspire T6300 za bezkonkurenčné ceny 49.99 EUR a 79.99 EUR ponúkajú excelentnú hodnotu pre reproduktory vo svojej triede.

Trojdielny reproduktorový systém Creative Inspire T3300 je ideálnou voľbou na počúvanie hudby, hranie hier alebo na sledovanie filmov na PC, notebooku a mobilných zariadeniach, zatiaľ čo reproduktorový systém Creative Inspire T6300 je špeciálne navrhnutý tak, aby vás dokázal pohliť pri hraní hier alebo priniesol zážitky zo zábavy pri sledovaní filmov z PC a notebooku so svojím vysoko kvalitným priestorovým zvukovým výkonom 5.1.

Vynikajúci zvukový výkon reproduktorových systémov Creative Inspire T3300 a Creative Inspire T6300 je možné dosiahnuť striktným a optimalizovaným procesom výberu komponentov, presným ladením rovnako ako nové vylepšenie v inovatívnom dizajne.

Technológia Image Focusing Plate (IFP) vylepšená spoločnosťou Creative, umožňuje satelitu reproduktora ponúknuť užívateľovi lepšiu akustiku, čo vedie k ešte lepšej akustickej hodnote v porovnaní s predchádzajúcim IFP dizajnom. Taktiež sa rozširuje priestor, v ktorom je zvuk najkvalitnejší, je lepšie a jasnejšie počuť odkiaľ jednotlivé zvuky vychádzajú a reprodukcia jednotlivých tónov zostáva presná a vyvážená.

Pri navrhovaní reproduktorov sú bassreflexy zvyčajne osadené v nízkych frekvenciách a zlepšujú akustický výkon reproduktora, takže hrajú v nižsích frekvenciách a hlasnejšie. Bassreflex taktiež robí reproduktor citlivejším, čo si vyžaduje menší výkon zosilňovača pre dosiahnutie rovnakého objemu. Pre dosiahnutie požadovaných efektívnych výsledkov, musí mať bassreflex aj požadovanú dĺžku. To predstavuje úlohu a výzvu pre konštrukciu, aby navrhla reproduktor, ktorý je kompaktný a esteticky atraktívny. Creative Dual Slot Enclosure (DSE) umožňuje osadenie bežného bassreflexu aj do malej ozvučnice. Čo zlepšuje rozloženie frekvencie  pre celý systém, čím robí zvuk a prehrávanie hlasitejším.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *