Close

17/03/2016

freeSAT zmenil parametre : treba si preladiť kanál Travel Channel HD

Satelitná platforma freeSAT bude šíriť dokumentárny program Travel Channel vo vysokom rozlíšení ( HD ) , na orbitálnej pozíciám Thor 0,8 ° W , z vlastnej satelitnej kapacity . Vysielanie programu je tak po novom dostupné už zákazníkom z frekvenciám 11 843 MHz ( bývalá pozíciám po Nova HD ) . Z doterajších Parametrovo ( frekvencia 12 476 MHz ) bude šírením o niekolko dní ukončené.

Zákazníci freeSATu, Ktory využívajú vlastne satelitný prijímač si tak musíme Travel Channel HD naladiť z frekvenciám 11 843 MHz z ktorej vysielajú okrom ineho ai HD programy ČT1 HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, Sundance HD či Nova Sport 1 HD. Majiteľom dodávaných boxovej sa zmena prejav automaticky. Podľa našich zistení, v čase písania tajte správy bol program na pozíciám číslo 117 už dostupný z nových Parametrovo.

Travel Channel HD je Súčasti nových balíčkov freeSAT HD, freeSAT plus HD či staršieho freeSAT HD. Operátor má v pozornosti este ai verziám v štandardnom rozlíšení (SD), tej sa však zmena Parametrovo netýka.

Okrem Travel Channel HD sa pravdepodobne pripravuje ai presun programu Nat Geo Wild HD z 12 015 MHz na NOVÚ frekvenciám 12 034 MHz. Technické testy už prebiehajú no program este na novej frekvencii nevysiela. O podrobnostiach Vás samozrejme budeme este na Naso portáli SatelitnáTV.sk informovať.

Pripomenutie Mozei ešte hľa zmeny, ktore bolí vykonanej v minulých mesiacoch. Jednalo sa presun Discovery Showcase HD, Animal Planet HD a Nova HD na nové frekvenciám. Detaily najdete v tajte správe.

Nové technické parametre pre príjem Travel Channel HD :
Družica : Thor 6 ( 0,8 ° W )
Frekvencia : 11 843 MHz
Polarizáciám : Vertikálna
SR : 30000
FEC : 3/4
Norma : DVB – S2
Modulácia : 8PSK
Provider : UPC Direct
Kódovanie : Áno ( IRD , CRW , CON , NAG )
Názov: Travel HD

 

zdroj:satelitnatv.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *