Close

23/12/2015

iPhone 7 unikol na web!

Len pár mesiacov od uvedenia nového iPhonu 6S, pravdepodobne zamestnanec z čínskeho Foxconnu odfotil a nafilmoval prototyp iPhonu 7. Spočiatku by ste predpokladali, že sa pravdepodobne nejedná o iPhone v tom však otočí zariadenie a je tam jasne vidieť logo spoločnosti Apple. Na druhej strane diera pre reproduktor indikuje zariadenie od Apple. Je dosť pravdepodobné, že ide o jeden z predfinálnych prototypov.

apple_iphone_7_iphone7_6_touch_ID_1

Vzhľad sa pravdepodobne príliš meniť nebude. Čo si je však nutné všimnúť je chýbajúce tlačidlo „Home Button“. Dá sa tak predpokladať, že Apple skutočne v iPhone 7 odstráni tlačidlo a Touch ID zabuduje do displeja. A ovládanie bude zabezpečovať predovšetkým 3D Touch.

apple_iphone_7_iphone7_6_touch_ID_2

Web PhoneArena pripomína, že iPhone 6 unikol ešte v marci 2014, pričom sa od finálnej verzie príliš nelíšil. Aj keď je na prototype divná poloha (nachádza sa v strede) hlavnej kamey a taktiež chýba LED blesk. Preto existuje podozrenie, že by mohlo ísť o fake. Preto berte informáciu za nepotvrdenú. Ak sa vám video nenačíta, spustite si ho na stránke PhoneArena.

Spoločnosť Apple vo svojom stanovisku tvrdí, že video je podvrh. Či je to tak, uvídíme až koncom budúceho roka.

zdroj: pc.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *