Close

18/02/2016

Na využívanie Gmail-u už nie je potrebný Google účet

Radi by ste využívali niektoré funkcie, ktoré poskytuje služba Gmail, ale nechcete prísť o svoju dlhoročnú mailovú adresu? Google má pre Vás riešenie.

Ak patríte medzi používateľov, ktorí do dnešného dňa využívajú mailové služby Hotmail alebo Yahoo, zbystrite pozornosť. Práve používateľom týchto služieb Google dovoľuje využívať výhody, ktoré sú samozrejmosťou pre všetkých, ktorí využívajú mailovú adresu @gmail.com.

Medzi najväčšie výhody, ktoré dokáže mailová služba Google poskytnúť patrí napríklad filtrovanie prichádzajúcich správ, možnosť ich organizovania a pridávania do rôznych kategórií. Nesmieme vynechať ani silnú antispamovú ochranu, ktorá sa stará o všetku nevyžiadanú poštu a používateľ tak nie je otravovaný nechcenými správami.

Nová služba z dielne Google dostala od tvorcov názov Gmailify. Pomocou služby Gmailify sa jednoducho prepojí existujúci e-mailový účet s Gmail-om a používateľ tak môže plnohodnotne využívať všetky výhody bez potreby zmeny dlhoročnej mailovej adresy.

Pre pripojenie k službe je potrebné zapnúť Gmail aplikáciu na smartfóne alebo tablete a povoliť Gmailify. Samozrejmosťou je aj možnosť vypnutia celej služby a následné vrátenie sa k využívaniu v pôvodnej forme. Momentálne je služba dostupná len pre Hotmail a Yahoo, ale Google neustále pracuje na rozšírení pre ďalších poskytovateľov mailových služieb.

zdroj: pc.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *