Close

16/01/2013

Nové karty v ponuke Skylink

 Satelitná platforma Skylink uvádza na trh nové karty s označením Štandard HD M7 a Výmena M7.

Karty Skylink Štandard HD a Skylink Výmena, ktoré doposiaľ Skylink dodával na trh, mali v svojej cene zahrnutú hodnotu samotnej karty a taktiež jednorazové a stále náklady, ktoré súvisia s poskytovaním služieb.

U nových kariet Štandard HD M7 a Výmena M7 je cena karty a poplatky spojené s poskytovaním služieb oddelené.

Cena novej karty je podstatne nižšia, na aktiváciu služieb Skylink je však potrebné uhradiť príslušné poplatky.

Nové karty sú výhodné hlavne pre záujemcov o platené balíčky Skylinku. Na rozdiel od doposiaľ predávaných kariet totiž cena novej karty nie je navýšená o Servisný poplatok, ktorý je zahrnutý v cene platených balíčkov. Záujemcovia o platené balíčky tak vďaka novej karte významne ušetria.

Ceny a poplatky vrátane DPH:

Typ kartyŠtandard HD M7Výmena M7
ČRSRČRSR
Odporúčaná maloobchodná cena karty499 Kč19, 90 Eur349 Kč13, 90 Eur
Registračný poplatok (registrácia služby Skylink) (jednorázovo)999 Kč39, 90 Eur
Servisný poplatok (mesačne)29 Kč1, 20 Eur29 Kč1, 20 Eur

Na rozdiel od pôvodnej karty Skylink Štandard HD sa u karty Štandard HD M7 registrácia skladá z dvoch krokov:

1.vyplnenie registračných údajov (elektronicky zde na webu alebo formulárom priloženého v balení karty) a
2.úhrady Registračného poplatku za registráciu služby Skylink.

Registračný poplatok je možno uhradiť rovnakým spôsobom ako Servisný poplatok alebo predplatné platených balíčkov Skylink, a to buď v hotovosti u predajcov satelitnej techniky alebo ktoroukoľvek z metód jednorazových platieb uvedených v cenníku. U karty Výmena M7 sa Registračný poplatok neplatí.

Karta Štandard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY.

Karta Výmena M7 je v prevedení Irdeto/ICE a je určená do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY alebo do prijímačov/CAM modulov s oficiálnym dekodérom CryptoWorks. Slúži na výmenu starých kariet Skylink v prevedení CryptoWorks a všetkých kariet CS Link.

Pôvodné karty Skylink Štandard HD a Skylink Výmena už nebudú na trh dodávané. Budú však postupne dopredávané v predajných sieťach. V cene karty Skylink Štandard HD je i naďalej zahrnutý odklad účinnosti Servisného poplatku na 24 mesiacov, v cene karty Skylink Výmena odklad účinnosti Servisného poplatku na 12 mesiacov od dátumu registrácie karty.

Akčná ponuka

Na kartách Štandard HD M7 registrovaných do 30. 6. 2013 bude poskytnuté 2-mesačné promo vysielanie všetkých programov platenej ponuky s výnimkou programov pre dospelých.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *