Close

O nás

Spoločnosť Hacom.sk vznikla v roku 2009 na základe požiadaviek trhu po kvalitnom poradenstve, inštalácii, servise a starostlivosti v oblasti výpočtovej, televíznej, satelitnej a zabezpečovacej techniky. V Januári roku 2014 sme pre vás otvorili kamennú predajňu, kde na základe profesionálneho prístupu vám školený personál vyberie najvhodnejšiu alternatívu k vašej požiadavke. Počas roka 2014 sme pre pohodlie našich zákazníkov spustili elektronický obchod, ktorý získal certifikát o bezpečnom nákupe od Slovenskej asociácie pre elektronický obchod. V roku 2014 sa nám podarila spustiť služba kvalitného internetového pripojenia pre domácnosti a firmy v lokalite Považský Chlmec,Budatín,Stražov,Hôrky a Žilina-Hajik.

Naším korektným a kvalitným prístupom vytvárame dlhodobú spoluprácu. Výhodou spolupráce pre klienta je, že servis zabezpečujeme priamo u neho a všetku zodpovednosť preberáme my.

Napĺňame požiadavky a pomáhame domácnostiam, ako aj malým a stredným firmám, kde naším cieľom je rozširovať svoje pôsobenie na základe spokojnosti a pozitívnych referencií.

Spolupracujte a využívajte  aj Vy benefity ako naši spokojný zákazníci a partneri.