Close

08/04/2013

PC: SimCity hra pribalená k procesorom od AMD

Firme nemožno uprieť snahu o zvýšenie predaja svojich procesorov. Takáto reklama je viac než lákavá, špeciálne pre hráčov SimCity.

AMD pribaľuje ku svojím procesorom netradičný darček, kód s ktorým si budete môcť „vyzdvihnúť“ SimCity. Podobná ponuka tu pravdepodobne ešte nebola. Procesory s ktorými bude hra, resp. kód k nej pribalená sú triedy A8 a A10. Konkrétne sa jedná o modely  A8-5500, A8-5600K, A10-5700 a A10-5800K. Hráči, ktorý si plánujú zakúpiť nový procesor, alebo si vyskladať novú zostavu, či dokonca kúpiť SimCity, môžu siahnuť po tejto akcii a ušetriť peniaze.

„Darčekové balenie“ procesorov by sa malo začať predávať budúci týždeň. Koniec predaja by mal byť v treťom kvartáli 2013, alebo pokiaľ sa neminú skladové zásoby. AMD tak začína promo akciu a demonštráciu svojich integrovaných grafík rodiny Radeon HD 7000D. Zvyšovanie výkonu integrovaných grafík v CPU je určite výborným krokom k možnostiam ako si poskladať lacnú zostavu na ktorej sa dá čo to zahrať v nie najhoršej grafike. Toto pravdepodobne vôbec nenahráva do kariet výrobcom grafík, ktorých zisky môžu, aj keď málo, ale predsa, klesnúť.

zdroj: pc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *