Close

13/02/2013

SAT: Dnes o polnoci začne vysielať HOROR FILM

HOROR FILM prevádzkuje Československá filmová spoločnosť sro, ktorá prevádzkuje aj stanice CS Film a CS mini. Odštartuje v noci na prelome 13. a 14. februára o 00:00 hod českým filmom „Posledný výkrik“ s Ivetou Bartošovou. Bude vysielať od 00:00 do 05:00 hod každý deň, sedem dní v týždni. Stiahnite si program, zameraný na cieľovú skupinu 18-34 rokov s horory, mystery či fantasy na prvý prvý mesiac vysielanie, tj od 14. 2. do 10. 3. 2013! Internetové stránky nájdeme na www.hororfilm.tv.

Program je zameraný na cieľovú skupinu 18-34 rokov a bude zahŕňať horory, mystery alebo fantasy. Okrem celovečerných filmov budú zaradené do vysielania aj dokumenty, filmy o filme, ploškové animácie v tradíciách komiksu, hudobné klipy alebo vizuálne hračky. Taká bude aj prvá noc vysielanie v štýle „Krvavý Valentín“. Pri štarte bude HOROR FILM dostupný v cca 480 000 domácnostiach, bude sa vysielať bez reklamy vkladanej do relácií, ktoré budú plne dabované v češtine alebo s českými titulkami.

HOROR FILM naladíme v platforme Skylink na satelite Astra 3B na orbitálnej pozícii 23,5 stupňov východne av niektorých káblových a IPTV sieťach (napr. UPC). Na satelite ho naladíme na bývalej pozícii stanice Private Spice na tp. 11,876 H, spoločne s časovým zdieľaním staníc CS mini a CS Film.

Zákazníci Skylinku môžu získať HOROR FILM v rámci balíčkov Mini, Multi, Kombi, Multi HD, Komplet alebo Flexi 7.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *