Close

01/02/2013

SAT: Prestala vám hrať vačšina programov Skylink?

 1. Hrajú mi len programy ČT, STV a TA3.
Pravdepodobne došlo k odpojeniu ostatných programov z dôvodu neuhradenia Servisného poplatku pre danú dekódovaciu kartu.
Vyriešenie tohto problému je možné niekoľkými spôsobmi:
– Ak doteraz používate starú kartu typu CryptoWorks, zaobstarajte si novú kartu Skylink Výmena (typu Irdeto ICE) a odložíte platbu Servisného poplatku o 12 mesiacov od dátumu jej registrácie.
– Ak používáte novú kartu typu Irdeto, stačí uhradiť Servisný poplatok a Vaše programy budú znovu pripojené. Odpojenie programov na kartách s neuhradeným Servisným poplatkom neznamená, že karta bola znehodnotená.

Možné spôsoby úhrady servisného poplatku:
– Najrýchlejší spôsob – objednanie úhrady prostredníctvom SIPO alebo Inkaso z účtu.
– Rýchlé riešenie – úhrada na jeden rok (14,40 €) platobnou resp. kreditnou kartou v Zákaznickej zóne.
– Rýchle, ale zároveň krátkodobé riešenie na 10 dní – zaslaním textovej SMS v cene 1€ na číslo 8877 s textom správy „SP číslodekódovacejkarty“.
– Rychlé riešenie – úhrada na jeden rok (14,40€) v hotovosti u predajcov Satelitnej techniky. Zoznam nájdete tu.
– Zdĺhavé riešenie úhrady Servisného poplatku na jeden rok (14,40 €) – k aktivácii karty môže prísť až po niekoľkých dňoch od úhrady, nakoľko je potrebné počkať na doručenie platby a jej spracovanie v systéme: prevodom z účtu, alebo poštovou poukážkou.

Výhodný tip
Predplaťte si ktorýkoľvek z platených balíčkov cez hacom.sk a nemusíte uhrádzať Servisný poplatok (je zahrnutý v predplatnom).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *