Close

18/07/2013

SAT: Programové novinky a zmeny v ponuke Skylink

V najbližších dňoch príde v programovej ponuke Skylinku k nasledujúcim zmenám:

  1. Programovú ponuku rozšírí šesť nových televíznych programov (Crime & Investigation, Nickelodeon, MTV Rock, MTV Dance, VH1 a VH1 Classic)

  2. Program History Channel (verzia SD) bude nahradený programom History Channel HD, programom vysielajúcim rovnaké programy, ale s vysokým rozlíšením obrazu HD. Tato zmena sa týka všetkých užívateľov balíčka Multi, Kombi a Flexi 7.

  3. Príde k zmene technických parametrov pre naladenie programu iConcerts, ktorý je súčasťou balíčka HD Plus, Multi HD, Komplet a Flexi 7.

  4. Programovú ponuku Skylinku opustí program MTV Live HD.

K väčšine zmien príde v tomto týždni, programy MTV Rock, MTV Dance, VH1 a VH1 Classic pripojíme v budúcom týždni.

Charakteristika nových programov:

  1. Crime & Investigation

Program sa zameriava hlavne na relácie o zločinoch, ktoré sa skutočne stali. Prináša pohľady do kriminálnych laboratórií, policajných archívov a súdnych siení. Od 1. 8. 2013 bude program vysielaný v českom jazyku. V ponuke Skylink sa tento program stane súčasťou balíčka Multi, Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

  1. Nickelodeon

Nickelodeon je televíznym kanálom pre deti a rodinu. Tá najlepšia zábava v animovanom svete pre dievčatá a chlapcov od 5 do 14 rokov. Nickelodeon vysiela animovanú tvorbu a inovatívne relácie zamerané na každodenný život predškolských detí. Stanica vysiela 24 hodín denne v plnej česke verzii. Program rozširuje ponuku balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet. Program vysiela v norme MPEG-4/SD, k jeho príjmu je potrebný HD prijímač.

  1. MTV Rock

Pridajte do kroku v rytme rocku… Hudobná stanica MTV Rock je určená predovšetkým mladým ľuďom so skutočnou vášňou pre rockovú hudbu, ktorá bije rýchlejšie ako ich srdce. Stanicu môžete získať v rámci balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

  1. MTV Dance

Vďaka hudobnej stanici MTV Dance získate nonstop prístup k tej najlepšej tanečnej hudbe súčasnosti. Vysielanie zahŕňa exkluzívne priame prenosy s najlepšími svetovými DJ-mi z klubov a festivalov po celom svete. Program bude novou súčasťou balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

  1. VH1

Hudobná stanica VH1 je určená pre publikum každého veku. Prináša to najlepšie zo súčasnej svetovej populárnej hudby, ale tiež hity z 60., 70., 80. a 90. rokov. VH1 ponúka programy odpovedajúce vkusu európskeho diváka. Tešiť sa môžete na živé štúdiové vystúpenia, hudobné dokumenty a archívne nahrávky, rovnako ako na každoročné hviezdne udeľovanie cien. Stanica bola zaradená do programových balíčkov Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

  1. VH1 Classic

VH1 Classic je hudobný kanál hrajúcí hity, ktoré odolali zubom času. Prináša nezabudnuteľné hudobné pohľady do sedemdesiatych, osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia. Nájdete tu skrátka videoklipy, ktoré nestarnú. Stanica sa stane súčasťou balíčkov Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *