Close

27/02/2013

SAT: Spravodajská a dokumentárna stanica nebude jediná od TV JOJ

O plánovanom spustení štvrtého kanála z rodiny Joj Media House informoval server Omediach.com. Podľa neho má byť nová stanica spustená ešte tento rok. Jej zameranie ale zatiaľ známe nie je.

Okrem spravodajského, dokumentárneho a lifestylového kanálu televízie Joj, ktorý si svoj ​​štart naplánoval na budúci mesiac, pripravuje Joj Media House aj ďalší kanál. Informuje o tom server Omediach.com. Na akú cieľovú skupinu by sa mala orientovať štvrtá televízie z rodiny Joj, o tom slovenská web nepíše. Chystaný kanál má odštartovať v horizonte niekoľkých mesiacov, teda do konca tohto roka. V súčasnej dobe patrí pod Joj Media House zatiaľ TV Joj a stanica Plus.

„V prvom štvrťroku 2013 začne vysielanie tretej stanice zo skupiny Joj. Jej názov bude televízia komunikovať už čoskoro,“ uviedol nedávno vedúci PR oddelenia Joj-ky Jozef Gogola. „Nová televízna stanica predstavuje najrozumnejšie využitie potenciálu a skúseností spravodajských relácií súčasnej TV Joj,“ uviedol pri tejto príležitosti riaditeľ spravodajstva a publicistiky tejto stanice Roland Kubina. Spustenie tretieho kanálu TV Joj by sa nakoniec mohlo o niečo oneskoriť. Odštartuje pravdepodobne v apríli.

Zdroj: digizone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *