Close

15/04/2013

SAT: Výmena dekódovacích kariet Skylink CryptoWorks s bonusom

Všetci užívatelia starých dekódovacích kariet typu CryptoWorks majú časovo obmedzenú možnosť ich výhodnej výmeny za nové karty typu Irdeto ICE. Tieto dekódovacie karty sú v predaji pod názvom Výmena M7 za 13,90 € (vrátane DPH).

Na kartách typu CryptoWorks totiž dochádza k postupnému utlmovaniu programovej ponuky, čo je dôsledok ukončenia podpory tohto kódovacieho systému zo strany jeho dodávateľa. Už dnes nie je možné na kartách CryptoWorks sledovať žiadne kódované programy vo vysokom rozlíšení (HD) ani aktivovať žiadne platené programy. V nasledujúcich mesiacoch navyše príde k odpojeniu ďalších neplatených programov.

Typ dekódovacej karty je možné poznať podľa jej sériového čísla. Karty CryptoWorks majú sériové číslo štrnásťmiestne, zatiaľ čo nové karty Irdeto / ICE majú sériové číslo jedenásťmiestne. Sériové číslo je umiestnené na dekódovacej karte pod čiarovým kódom.

 Akčná ponuka:

Ak novú kartu Výmena M7 zaregistrujete v období od 15. 4. do 30. 6. 2013, získate navyše ako bonus balíček Mini na 2 mesiace ZADARMO. Štandardná cena balíčka Mini je 6,90 € mesačne.

Táto akcia platí aj pre karty, ktoré sú v dopredaji pod názvom Výmena za 24 € (vrátane DPH).

zdroj: skylink

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *