Close

16/10/2015

SKYLINK ponúka vianočný bonus pre existujúcich i nových zákazníkov

Chcete si užívať sledovanie tých najlepších programov plných filmov, rozprávok, športu, dokumentov alebo zábavy pre dospelých? Chceli by ste k ich predplatnému získať ešte niečo naviac? U Skylinku tento rok dostanete vianočný bonus s poriadnou dávkou zábavy, a to či ste nový alebo existujúci zákazník.

Pre existujúcich zákazníkov satelitnej televízie Skylink, ktorí si v období od 15. 10. do 31. 12. 2015 predplatia ktorýkoľvek základný balíček Skylink na 6 alebo 12 mesiacov, je tento rok pripravený vianočný bonus v podobe predplatného balíčka Mixbox s programami FILMBOX EXTRA HD, FilmBox premium, FilmBox Family, FightBox HD, DocuBox HD a EroXXX HD vrátane služby Filmbox Live až na 12 mesiacov ZADARMO.

Noví zákazníci, ktorí si zaobstará a zaregistrujú satelitnej kartu Skylink v období od 15. 10. do 31.12.2015, a predplatí si na nej niektorý zo základných balíčkov Skylink najmenej na 3 mesiace, dostanú ako vianočný bonus balíček HBO Standard so službou HBO GO a balíček Mixbox so službou Filmbox Live na 2 mesiace.

Kompletné informácie o akčnej ponuke pre nových zákazníkov nájdete tu a pre existujúcich zákazníkov tu.

zdroj: M7 Group a parabola.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *