Close

25/02/2016

Skylink predstavil programy v balíčku Smart

Satelitný operátor Skylink ponúkne v novom balíčku Smart 32 platených televíznych programov za mesačný poplatok 8,8 € mesačne. Z toho tri budú v HD kvalite. K plateným programom je samozrejme potrebné pripočítať ešte aj programy z balíčka DIGITAL/DIGITAL HD, ktoré sú už v cene každého plateného balíka operátora.

Balíček Smart vyplní programovo priestor medzi balíčkami Mini a Multi, čomu odpovedá aj jeho cena. Novinka bude oficiálne k dispozícii zákazníkom od 1. marca 2016.

Televízne programy v balíčku Smart:
Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Arena Sport 1, Viasat Nature, Viasat Explore, Viasat History, JOJ Cinema, Film+, Universal Channel, Kino CS, Doku CS, Muzika CS, Horror Film, CS Film, CS Mini, duck, Minimax, RiK, Mňam TV, Spice, Reality Kings, Sport 5, Nova Sport 1, FilmBox, Crime & Investigation, Fishing & Hunting, History Channel HD, Nickelodeon, MTV Europe, Leo TV, E! Entertaiment a Penthouse.

Skylink tak bude mať od 1.marca 2016 v ponuke okrem balíčka DIGITAL ešte osem základných balíkov (Mini, Smart, Multi, Kombi, Flexi 7, HD Plus, Multi HD, Komplet) a šesť prémiových (HBO Standard, HBO Max Pak, Mixbox, CS Film+CS mini, Film Europe + CS TV a Exxtra). U všetkých základných a prémiových balíkov platí, že pri predplatnom na celý rok zákazník zaplatí len za 11 mesiacov a jeden mesiac má zadarmo.

Programové balíčky a ich programy od marca 2016: 300153390-Skylink-Programova-ponuka-03-2016

 

zdroj:www.satelitnatv.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *