Close

25/01/2016

Skylink rozširuje ponuku o Prima MAX HD

Prima MAX HD rozširuje ponuku Skylink Česko-slovenská satelitná platforma Skylink rozširuje svoju programovú ponuku o ďalší kanál. Do ponuky operátora vstupuje stanice Prima MAX HD.

Počas dnešného dňa 25.1.2016 bude do ponuky platformy Skylink zaradený ďalší program vo vysokom rozlíšení (HDTV). Pôjde v poradí o piaty kanál z produkcie TV Prima – filmový a seriálový kanál Prima MAX HD. Diváci sa môžu tešiť na nestarnúci českej komédie aj hollywoodske trháky. Už vo februári diváci uvidia napr. Komédie „Pane, vy ste vdova!“, „Guľový blesk“ a „Sněženky a machři“, alebo drámy „Čierna labuť“ a „Pokánie“.

Prima Max HD je zákazníkom Skylinku dostupný v rámci balíka Digital HD (teda na dekódovacích kartách s zaplateným Servisnom poplatkom alebo predplateným ľubovoľným programovým balíkom).

Skylink je prvou satelitné DTH platformou u nás, ktorá sa rozhodla zaradiť do svojej programovej ponuky stanici Prima MAX a v HD rozlíšení.

Operátor platformy Skylink dnes informoval o zaradenie ďalších programov do ponuky – oi . Návrate HD programov skupiny Nova . V budúcom týždni budú do ponuky zaradené aj programy Nova International a Nova Sport 2 HD .

technické parametre :

satelit : Astra 3B ( 23,5 ° E )
kmitočet : 11,895 GHz
polarizácia : vertikálna
SR : 27500
FEC : 5/6
norma : DVB – S
modulácia : QPSK

Pre príjem programov vo vysokom rozlíšení HD je nutný HD satelitný prijímač ( najlepšie s označením Skylink READY ) .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *