Close

23/02/2016

Skylink zvýši Servisný poplatok aj pre tento rok

Prevádzkovateľ česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, dnes oznámil zvýšenie Servisného poplatku od 1. apríla 2016.

Cena sa zvyšuje aj pre zákazníkov platiacich cez SIPO či INKASO.

Od 1. 4. 2016 dôjde k úprave výšky Servisného poplatku, ktorý súvisí s poskytovaním služieb satelitnej televízie. K tomuto dátumu bude taktiež aktualizovaný Cenník služieb Skylink.

Cena Servisného poplatku pri platbe za 12 mesiacov sa zvyšuje z pôvodných 34 € na 39,7 €. Pri platbe na 24 mesiacov sa cena zvýši z pôvodných 54 na 62,4 €. Po dlhšej dobe sa mení cena aj pri platbe cez SIPO a INKASO a to z 2 € mesačne na 2,6 € mesačne. Podrobnosti nájdete v tabuľke na konci tejto správy.

Zákazníci môžu Servisný poplatok aj naďalej hradiť niektorým z nasledujúcich spôsobov – pravidelná mesačná platba prostredníctvom SIPO alebo Inkaso z účtu, jednorazová platba na 12 mesiacov, jednorazová platba na 24 mesiacov alebo poslaním SMS správy. Servisný poplatok nemusia hradiť predplatitelia platených balíčkov Skylink – je zahrnutý v ich cene.

Pre dekódovacie karty, na ktorých je Servisný poplatok alebo niektorý z programových balíčkov Skylink uhradený na obdobie dlhšie ako do 1. 4. 2016, sa bude nová výška Servisného poplatku vzťahovať až po uplynutí už predplateného obdobia.

Pre dekódovacie karty, na ktorých je Servisný poplatok hradený prostredníctvom pravidelnej platby SIPO alebo Inkaso z účtu, sa Servisný poplatok splatný v mesiaci marec vzťahuje už na služby satelitnej televízie Skylink v mesiaci apríl.

Dátum splatnosti Servisného poplatku pre každú dekódovaciu kartu Skylink si môžete overiť na www.skylink.sk (Overenie služieb na karte).

Zákazníci, ktorí sa zmenou cenníka nesúhlasia, majú právo postupovať v súlade s čl. 8.4. Všeobecných obchodných podmienok Skylink a bez akýchkoľvek sankcií zmluvu písomne vypovedať.

Nový cenník Servisného poplatku Skylink platný od 1. apríla 2016:

Spôsob úhrady SP (od 1. 4. 2016)

Česká republika

Slovenská republika

Pravidelná mesačná platba
(len SIPO alebo Inkaso z účtu)

        70 Kč

  2,60 €

Jednorazová platba na 12 mesiacov

   1 070 Kč

39,70 €

Jednorazová platba na 24 mesiacov

   1 680 Kč

62,40 €

Jednorazová platba na 5 dnízaslaním textovej SMS správy

na číslo 90211 v cene 25 Kč s textom: SP číslo  dekódovacej karty

na číslo 8877 v cene 1,00 € s textom: SP číslo  dekódovacej karty

Platené programové balíčky Skylink

Servisný poplatok zahrnutý v cene

Servisný poplatok zahrnutý v cene

 

zdroj:Satelitnatv.sk a Skylink.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *