Close

22/10/2015

Takto vyzerá prerastený tablet Samsung Galaxy View

Už nejakú dobu vieme, že Samsung pripravuje uvedenie nového prerasteného tabletu s názvom Galaxy View. Web Sammobile.com aktuálne publikoval niekoľko obrázkov, ktoré novinku ukazujú „v plnej nahote“.

Potvrdzuje sa aj veľkosť uhlopriečky, ktorá by mala skutočne dosahovať 18,4 palca. Takto veľký tablet si už ale vyžiada tak trochu iné používanie, než na aké zvyknutí pri menších modeloch.

samsung_galaxy_view_tablet samsung_galaxy_view_tablet_2 samsung_galaxy_view_tablet_3

Súčasťou výbavy bude praktický stojan pre vertikálne položenie zariadenia na stôl, čo príde vhod napríklad pri sledovaní filmov. Chýbať nemá ani úchyt pre ľahké prenášanie. Samsung v prezentačných snímkoch vyzdvihuje i prednú Full HD kameru pre videohovory.

Zo starších únikov vieme, že Samsung Galaxy View bude zrejme integrovať procesor línie Exynos 7 Octa z vlastnej dielne s kvartetom jadier Cortex-A57, ku ktorým sa pridáva ďalšia štvorica Cortex-A53, ako aj grafická jednotka Mali-T720. Hardvérovú výbavu dopĺňa 2 GB RAM a 32GB vstavaná pamäť pre dáta. Ako operačný systém má poslúžiť Android 5.1.1 (Lollipop).

Termín príchodu novinky na trh zatiaľ nepoznáme, no uniknuté obrázky naznačujú, že dlho by sme čakať nemali.

zdroj: zive.sk, sammobile.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *