Close

09/08/2013

TV: VH1 hudobná stanica v Plustelka

Diváci terestriálneho vysielania si môžu vychutnať prémiové televízne stanice prinášajúce filmové premiéry, priame prenosy zo skvelých športových podujatí, dych vyrážajúce dokumenty, populárnu hudbu a rozprávky pre deti po celý deň. Nová hudobná stanica VH1 nahradí v ponuke Plustelky Musicbox, ktorý neočakávane zmenil programovú štruktúru a zameranie.

logo „“Divákom Plustelky chceme dlhodobo ponúkať atraktívny kokteil televíznych programov a populárnej hudby, preto sme zareagovali na zmeny, ktoré nastali a ktoré sme nemohli ovplyvniť. Veríme, že VH1 je špičková náhrada, ktorú ocenia naši diváci“,“ vysvetlil dôvody zmeny Michal Šuran, marketingový manažér Towerhome, a.s. prevádzkovateľ Plustelky.

Hudobná stanice VH1 je určená pre publikum každého veku. Prináša to najlepšie zo súčasnej svetovej populárnej hudby, ako aj hity zo 60., 70., 80. a 90. rokov. Zákazníci plateného balíčka Plustelky sa môžu tešiť okrem extra dávky hudby a klipov aj na živé štúdiové vystúpenia, hudobné dokumenty, archívne nahrávky ako aj každoročné udeľovanie hudobných cien.

Existujúcu ponuku neplatených TV staníc dostupných cez anténu – Jednotka, Jednotka HD, Dvojka, Markíza, Joj, Plus, Doma, Wau rozšírila Plustelka o ďalšie TV stanice bez mesačných poplatkov – ČT1, ČT2, TV Lux. Navyše sa diváci môžu kedykoľvek rozhodnúť pre – Eurosport, Eurosport 2, Film+, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Nickelodeon, VH1 a Spice – programový balíček s mesačným poplatkom 5,99 Eur s DPH. Záleží len na divákoch aká ponuka im práve vyhovuje, Plustelka ponúka absolútnu voľnosť, nepozná žiadnu viazanosť. Plustelka ponúka jednoduché a rýchle riešenie ako prijímať kvalitné TV stanice (v blízkosti vysielača postačí aj izbová anténa), ponúka portabilitu – možnosť zobrať si svoju Plustelku na chatu, chalupu, ponúka plne lokalizované TV stanice v slovenskom alebo českom jazyku, pri platených TV staniciach je možné zvoliť aj maďarskú jazykovú stopu. V neposlednom rade ponúka prehľadného programového sprievodcu (EPG) a diváci žijúci v blízkosti hraníc si môžu Plustelku rozšíriť aj o príjem ďalších zahraničných TV staníc zadarmo.

Nalaďte si Plustelku a budete prekvapení ako vaša anténa ožila. Podrobné informácie aj kompletnú ponuku produktov a služieb Plustelky nájdu diváci na www.plustelka.sk na infolinke 0650 44 44 00 alebo u predajcov anténovej techniky.

zdroj: parabola

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *