Close

02/10/2015

V októbri na Plustelka premiéry s Viasatom a úspora až 30,-€

Využite jedinečnú šancu a ušetrite až 30 EUR pri zakúpení settopboxu Zircon Plustelka.

Sledujte unikátne dokumenty a strhujúce príbehy v októbrových premiérach na Viasat Explorer, Viasat History a Viasat Nature. Každý nový zákazník Plustelky, ktorý sa od 1. októbra rozhodne pre Plustelku, môže ušetriť 30 EUR z koncovej ceny pri objednaní Zircon T3000HD Plustelka alebo 15 EUR z koncovej ceny pri objednaní modulu Plustelka SMIT alebo Strong, ak si objedná zároveň platenú ponuku minimálne na 3 mesiace. Akcia platí od 1.10. do 10.11.2015 alebo do vyčerpania zásob.

Ponuku je možné využiť u každého zmluvného predajcu Plustelky, ktorých zoznam nájdete tu. Pre využitie zľavy je potrebné zariadenie aj u predajcu zaregistrovať a objednať si platenú ponuku Plustelka Štandard na minimálne 3 mesiace. Zároveň získavate aj ďalší mesiac platenej ponuky k tomu (3+1 mesiac).

Tak neváhajte, teraz je ten správny čas pre Plustelku, ktorá rozširuje ponuku Voľnej telky.

Sledujte premiérové dokumenty na Viasat programoch:

Viasat History – Spymasters

Tento historický dokument predstaví Majstrov špiónov, ktorí boli nemej viditeľnou, ale aj napriek tomu veľmi dôležitou súčasťou konfliktov, bitiek a vojen.  Distribúcia zašifrovaných dokumentov, odhaľovanie tajomných správ, špehovanie, zisk informácií, toto všetko často rozhoduje o výsledku bitky.  Od doby Thomase Cromwella cez občiansku vojnu v USA až po 1. svetovú vojnu si predstavíme najvýznamnejších špehov našej histórie, najprepracovanejšie špionážne siete, najväčšie sprisahania a podrazy. Premiéra 5. októbra o 21:00 na Viasat History.

Viasat Nature – Super veterinári

V novom seriáli od Viasat Nature – Super veterinári, sa zvieratá , ktoré sú ťažko liečiteľné, dostanú do rúk bionického veterinára, Noela Fitzpatricka. Noel a jeho veterinárny tím spravia aj nemožné, aby zranené zvieratá uzdravili a aby mohli opäť šťastne žiť. Počas októbra na Viasat Nature.

Viasat Explorer – Geniálne vynálezy

Čo majú spoločné mikrovlnná rúra a radar alebo bojová loď a špirála z linky? Program Geniálne vynálezy je určený všetkým zvedavým a nadšeným ľuďom a rozpráva príbehy najneuveriteľnejších vynálezov, ktoré využívame každý deň bez toho, aby sme tušili ich pôvod. Od 28. septembra a počas októbra na Viasat Explore.

zroj: plustelka.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *