Close

Voľná telka

Digitálna televízna platforma Voľná telka sa 9.júla 2015 rozširuje. Po jednoduchom príjme na DVB-T anténe prináša už aj divákom sledujúcim televíziu prostredníctvom DVB-S, satelitu obľúbené slovenské TV stanice. Voľná telka obohatí slovenský televízny trh o nové riešenie – univerzálny a flexibilný príjem TV staníc cez satelit alebo prostredníctvom bežnej antény (DVB-T). Spoločnosť Towercom, a.s. ako podnik poskytujúci slovenským vysielateľom elektronickú komunikačnú službu vysielania prostredníctvom satelitu spustí službu spočívajúcu v umožnení prístupu oprávnených divákov k satelitnému vysielaniu, a to slovenské celoplošné TV stanice šírené satelitom na pozícii SES Astra 23,5E (Astra 3B).

Diváci Voľnej telky sa môžu kedykoľvek rozhodnúť pre spôsob príjmu, ktorý im vyhovuje, či už je to terestriálny alebo satelitný príjem TV staníc. V prípade satelitného príjmu, je potrebná prístupová karta alebo modul Voľnej telky, ktorá dekóduje TV stanice – Jednotka, Dvojka, TV JOJ, JOJ Plus a Wau. Diváci voľnej telky budú mať rovnako zabezpečený príjem ďalších „free to air“ šírených televíznych programových služieb prostredníctvom satelitu – TA3, TV Lux, Šlágr TV, ČT24, Óčko a ďalšie zaujímavé televízne aj rozhlasové stanice.

Prístupová karta Voľná telka sa zároveň stáva technickým prostriedkom pre prijímanie satelitného ako aj DVB-T signálu obsahových služieb (TV kanálov) šírených prostredníctvom platformy Plustelka, prevádzkovaných spoločnosťou Towerhome, a.s. formou retransmisie. Všetky prístupové zariadenia Plustelky, ktoré sú aktuálne v predaji, sa stávajú automaticky multiplatformovým prístupovým zariadením pre Voľnú telku aj Plustelku. Do distribučnej siete budú uvoľnené aj nové prístupové Irdeto karty s logom Voľná telka, ktoré môžu zákazníci využívať na príjem Voľnej telky a keď sa rozhodnú, tak aj na základe registrácie a uzatvorenej zmluvy so spoločnosťou Towerhome, a.s. aj na príjem extra programov Plustelky cez anténu.

Spoločnosť HACOM zabezpečuje:

  • Inštalácia a zameranie signálu pomocou profesionálne meracieho prístroja
  • Vždy aktuálne informácie prostredníctvom SMS
  • Servis do 24 hodín od nahlásenia poruchy
  • Ponuka a inštalácia vytvorená vždy na mieru
  • Certifikované komponenty a príslušenstvo
  • Sme partnermi Voľnatelka a Plustelka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *