Close

18/12/2012

Animal Planet HD, rozšírená ponuka freeSAT

Satelitná platforma freeSAT obohatila svoj programový raster o nový program vo vysokom rozlíšení. Programová služba Animal Planet HD je dostupná v HD balíku.

Od dnes freeSAT poskytuje program Animal Planet vo vysokom rozlíšení. Stanica je dostupná v lokalizovanej podobne, vysielanie je v českom a slovenskom jazyku.

Technické parametre príjmu stanice Animal Planet HD v službe freeSAT: satelit: Thor 5, kmitočet: 11 785 GHz, symbolová rýchlosť: 30 000, polarizácia: horizontálna, FEC: 3/4, norma: DVB-S2, formát: MPEG-4.

„freeSAT prináša na Slovensko jeden z najkrajších HD kanálov, aké sa vysielajú: Animal Planet HD od 17. decembra v našom HD balíčku,“ avizoval programovú novinku operátor na sociálnej sieti v minulých dňoch.

Poskytovateľ zaradil program do základného HD balíka, ktorý stojí päť eur. Balík obsahuje aj HD stanice Eurosport, Eurosport 2, Sundance, National Geographic Channel, National Geographic Wild, Nova Sport, ESPN America, History, Discovery HD Showcase a Da Vinci U, ktorý je vysiela v štandardnom rozlíšení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *