Close

03/06/2014

Dočkali sme sa sledovania 3 TV prijímačov na Skylink-u

Od júla Skylink umožní zákazníkom zobrať si ku hlavnej karte ďalšie dve karty Next, ktoré kopírujú programovú ponuku z hlavnej karty.

Doteraz bolo možné objednať si iba jednu kartu Next, a to za 3,30 eura mesačne. Cena Next karty sa zároveň zvýši na 3,70 eura mesačne. Za dvojicu kariet tak zaplatíte 7,40 eura mesačne.

Skylink v zápätí zmenil všeobecné obchodné podmienky

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group S.A., informuje o zmenách podmienok pre užívanie služieb Skylinku s účinnosťou od 1. 7. 2014.

Úprava znenia VOP

1. 7. 2014 vstúpi do platnosti nové znenie nasledujúcich dokumentov:

    VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY Skylink pre Slovenskú republiku (platné pre Zmluvy uzatvorené od 1. 1. 2014)
    VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY Skylink pre Slovenskú republiku (platné pre Zmluvy uzatvorené do 31. 12. 2013)

Zmena oproti aktuálne platným VOP spočíva v zavedení termínu „deaktivácia“ karty. Deaktivácia karty znamená vyradenie z databázy kariet, na ktorú sa cez satelit posielajú autorizačné zápisy. K deaktivácii karty môže Skylink pristúpiť po jednom roku od dátumu, kedy bola na príslušnej karte deaktivovaná posledná služba. Týka sa teda výhradne kariet, na ktorých už rok nie sú aktívne žiadne služby.

PDF verzie nových verzií VOP platných od 1. 7. 2014 na stiahnutie na stránke.

Úprava podmienok služby „DRUHÁ KARTA“

1. 7. 2014 vstúpia do platnosti nové podmienky pre službu DRUHÁ KARTA umožňujúce rozšírenie služieb Skylink na viacerých televízoroch v domácnosti. Doteraz je možné k jednej hlavnej karte objednať iba jednu DRUHÚ KARTU. Od 1. 7. 2014 bude možné využívať službu DRUHÁ KARTA na dvoch televízoroch (teda objednanie jednej alebo dvoch kariet Skylink NEXT). Zároveň budú upravené sadzby a pravidlá pre úhradu služby DRUHÁ KARTA. Ročné predplatné služby DRUHÁ KARTA bude od 1. 7. 2014 predstavovať 44,40 € (teda 3,70 € mesačne). Pre predplatné uhradené pred účinnosťou nového cenníka platia pôvodné ceny.

Upravené podmienky a pravidlá na stránke.

zdroj: Skylink, zive

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *