Close

29/12/2015

freeSAT sa rozšíri o JOJ HD a Senzi TV

Slovenský ponuka satelitnej pay-tv platformy freeSAT operátora UPC DTH so začiatkom roka 2016 rozšíri o dva programy skupiny JOJ – hudobné Senzi TV a hlavný program vo vysokom rozlíšení JOJ HD.
Obe stanice budú súčasťou slovenského ponuky od 11.1.2016.
JOJ HD vysiela rovnaký obsah ako kanál JOJ v klasickom SD rozlíšení, ktorý je už dostupný zákazníkom freeSATu na slovenskom. JOJ HD bude divákom prinášať programovú ponuku pre celú rodinu – od spravodajstva, ekonomiky a športu až po obľúbené zahraničné seriály, reality show a filmové trháky a vlastnú produkciu.
Senzi TV je štvrtým programom JOJ Group a je zameraný na divákov starších ako 40 rokov. Program je zložený predovšetkým z hudobnej relácií orientovaných na ľudovú hudbu a country a tiež aj zlaté hity a hudobné rebríčky a hudobne ladené talk show.
Kanál JOJ HD bude k dispozícii pre všetkých zákazníkov freeSAT na slovenskom, ktorí majú aktivovaný balík freeSAT medium HD a to na pozícii číslo 110. Stanica Senzi bude v balíčku freeSAT medium HD na pozícii 28.

Operátor platformy pripomína, že v tomto roku priniesol svojim zákazníkom celkom 17 nových staníc a zaviedol 20 HD programov vo vysokom rozlíšení do ponuky freeSAT medium .
Začiatok roka 2016 nebude o programovej novinky na freeSATu núdze . Začiatkom roka bude do českej i slovenské ponuky zaradený filmový kanál Filmbox Extra HD filmové a distribučné spoločnosti SPI International . O týždeň neskôr budú do slovenského ponuky pridané stanice JOJ HD a Senzi TV .

FreeSAT sa vysiela z kapacít satelitov Thor 5 , Thor 6 a Thor 7 na pozícii 0,8 ° W .

zdroj:parabola.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *