Close

22/04/2014

K novým grafickým kartám AMD RADEON budú hry zdarma

Výrobca ku svojim grafikám ponúka viac než 20 herných titulov. Akcia bude prebiehať len u niektorých predajcov.

Spoločnosť AMD ohlásila nový program Never Settle Forever, ktorého podstatou je pribaľovanie hier zadarmo ku grafikám Radeon, pričom akcia sa už aktuálne vzťahuje na grafické karty línie Radeon 200, upozornil Techpowerup.com.

bezplatne_hry_amd_radeon_graficke_karty
Súčasťou kariet zakúpených u vybraných predajcov tak bude kupón s kódom, vďaka ktorému si noví majitelia niektorej z grafík línie Radeon 200 budú môcť hru stiahnuť. Treba však dodať, že aktuálne sa v zozname spolupracujúcich obchodníkov nevyskytuje žiadny zo slovenských. Nelichotivá situácia sa ale môže v dohľadnej dobe zmeniť.

Podstata programu sa nemení – pri kúpe najvýkonnejších kariet zahŕňajúc modely Radeon R9 295X2, 290(X) a 280(X) bude mať používateľ k dispozícii tri „voľby“, pričom jedna voľba zahŕňa buď jeden „áčkový“ titul, alebo dve tzv. indie hry od nezávislých vývojárov. Grafické karty série Radeon R9 270 a 260 ponúknu dve voľby a najlacnejšie grafiky z radu R7 250 a 240 len jednu.

V zozname sa nachádza viac než 20 hier vrátane ešte nevydanej novinky Murdered: Soul Suspect. Akcia bude trvať do 31. augusta 2014.

zdroj: zive, amd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *