Close

27/06/2015

MŇAM TV zahajuje plnú prevádzku, aj s novinkami

Diváci sa konečne dočkajú televízneho kanálu zameraného výhradne na životný štýl. Mňam TV vstupuje po štyroch mesiacoch uvádzacej prevádzky do novej fázy vysielania a ponúka niekoľko nových relácií sprevádzaných poprednými osobnosťami tuzemského šoubiznisu.

„“ Za veľmi krátku dobu nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme dokázali osloviť 1,4 milióna divákov, čo je väčší úspech, než sme dúfali „,“ hovorí generálny riaditeľ CE Media, vlastnícke spoločnosti Mňam TV Pál Milkovics. „“ Teraz je správny čas urobiť krok nad rámec gastronómia a ponúknuť novinky, od ktorých si sľubujeme veľkú divácku odozvu „.“

Pre dosiahnutie tohto cieľa sa Mňam TV spojila s radom populárnych tvárí, medzi ktorými vyčnievajú ostro sledovaný moderátor Leoš Mareš a neodolateľná blondína Iva Pazderková. Leošovi budú od septembra patriť všetky všedné večery, ktoré sa v spoločnosti jeho late night show stanú úplne nevšednými. „“ Late night show ako v Amerike? Veľká profesionalita a ešte väčší rozpočet na produkciu ma presvedčili, aby som do toho jednoducho išiel „,“ hovorí moderátor. Iva sa predstaví každú stredu v podvečer, aby neopakovateľným spôsobom zhodnotila aktuálne dianie doma i vo svete a predstavila svojich hostí. Jej relácia štartuje už 15. júla.

Podľa Pála Milkovicse  „“ Mňam TV sa vďaka pilotnému vysielanie etablovala primárne ako kanál zameraný na jedlo. Vďaka novým programom však teraz predstavujeme ucelený koncept televízie o životnom štýle, ktorý má šancu osloviť násobne väčšie množstvo ľudí. Gastronómiu v programovom schéme samozrejme ponecháme aj naďalej, k príjemnému životu neodmysliteľne patrí „.“ Podľa Milkovicse má kanál za strednodobý cieľ prekročiť tri percentá sledovanosti a ďalej rozširovať spektrum vlastných relácií.

Ďalšou novinkou Mňam TV je dopoludňajšie živé vysielanie „Život je fajn“, ktorého moderovanie sa ujali herec Lumír Olšovský a moderátorky Tina Pletánková a Bára Sedláčková. Každý večer od ôsmich sa potom diváci môžu tešiť na špeciálne vybraný film. „“ Naším cieľom je prinášať ľuďom dobrú náladu a radosť zo života, čoho sa držíme aj pri výbere filmov – žiadne násilie a depresia „,“ vysvetľuje Roman buta, výkonný producent mňam TV.

Mňam TV môžte na Slovensku sledovať cez satelitného poskytovateľa Skylink.

Prehľad noviniek:

LATE NIGHT SHOW Leoša Mareša
Minutáž: 60 minút
Frekvencia: každý deň od 22:00
Začiatok: 7. septembra
Skutočná late night show prvýkrát v Českej republike. Denná zábavná talk show s aktuálnymi témami a hosťami, ktoré stojí za to vidieť

TÝŽDEŇ S Ivou
Minutáž: 60 minút
Frekvencia: každú stredu od 17:00
Začiatok: 15. júla
Autorské šou Ivy Pazderkovej predstaví nezvyklé kombinácie hostí a „nachytávok“, priama komunikácia s divákmi pri televízii aj v štúdiu a prehľad uplynulého týždňa svojbytným pohľadom Ivy Pazderkovej – a živé vstupy, ktoré v TV rozhodne nečakáte.

ŽIVOT JE FAJN
Minutáž: 180 minút
Frekvencia: každý všedný deň od 9:00
Začiatok: 25. júna
Troj hodinové  ranné vysielanie plné atraktívnych tém, ale s iným prístupom, ako sme v televízii zvyknutý. Vstupy z miest, kam sa diváci sami zvyčajne nedostanú, netradičné recepty a veľa zábavy.

Film večera
Minuáž: 90 – 110 minút
Frekvencia: každý všedný deň od 20:00
Začatia: 1. september
Hollywoodske filmy rôzneho zamerania, ale so spoločnými prvkami – bez krvi a násilia, skrátka milé, zábavné a bezstarostné snímky, ktoré spríjemnia každý večer.

Ďalej sa na obrazovke objavia prevzaté novinky (1. séria, ak nie je uvedené inak):
Jamie ‘s Kitchen Jamie’ s Kitchen – Australia
Jamie ‘s Chef The Mind Of A Chef
Annabel Langbein: The Free Range Cook Bills Food (1. a 2. séria)
Martha Bakes (Martha Stewart Living series) Real Girl ‘Kitchen
In Search Of Perfection (2. séria) The Hairy Bikers ‘Asian Adventure

Mňam TV ako prvvá čisto lifestylová televízia v Českej republike začala svoje vysielanie vo februári roku 2015. Prevádzkovateľom kanálu je spoločnosť CE Media sro so sídlom v Prahe. Cieľom Mňam TV je prinášať pôvodný aj prevzatý obsah dotýkajúci sa všetkých krás života a pôsobiť na svojich divákov v duchu sloganu „Život je fajn“.

zdroj: parabola.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *