Close

02/05/2016

Najlacnejší Skylink ready satelitný box Strong 7504 +darček

 STRONG 7504, popredný európsky dodávateľ zariadení pre príjem digitálnej TV , predstavuje vynikajúci satelitný HD prijímač pre Skylink , najväčšieho poskytovateľa platených televíznych programov v Českej republike a na slovenské .

STRONG 7504  disponuje  slotom karty pre príjem kanálov Skylink a CS Link prostredníctvom platnej aktivovanej smart karty Irdeto . Ponuka je tvorená rôznymi balíčky so stovkami českých, slovenských a zahraničných programov, z ktorých mnohé sú k dispozícii v rozlíšení HD .strong_7504_predaj_skylink_najlacnejsi_hd_box_skylink_hacomStrong 7504 disponujú množstvom praktických funkcií, ako napríklad Fast Scan Table (FST). Funkcia FST počas minúty vyhľadá a nainštaluje kompletný programový balík kanálov. Vďaka automatickému oznamovanie nových kanálov bude zoznam kanálov vždy aktuálne.

Prijímač je vybavené portom USB prakticky umiestneným v prednej časti prijímača. Po pripojení externého pamäťového USB zariadenia môže tento prijímač na toto zariadenie nahrávať TV programy, buď jednoduchým stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači alebo pomocou nastavených časovačov. Rovnako jednoduché ako nahrávanie je aj krátke prerušenie aktuálneho programu pomocou funkcie Timeshift. Elektronický programový sprievodca (EPG) zobrazuje na obrazovke programové informácie a program až na sedem dní dopredu. Prostredníctvom EPG možno priamo nastaviť až 20 časovačov pre sledovanie alebo záznam programov. Keď je k dispozícii aktualizácia softvéru, možno tieto prijímače tiež aktualizovať prostredníctvom USB.

Pri pripojení k HDTV prostredníctvom HDMI zobrazuje Strong 7504 HD obraz v rozlíšení až 1080i . Prídavný výstup SCART ocenia všetci, ktorí ešte nevlastnia HDTV , ale chcú už prijímač používať . Po pripojení k digitálnemu zosilňovaču zvuku, napríklad v systéme domáceho kina , pomocou koaxiálneho výstupu ( S / PDIF ) produkujú tento prijímač výkonný zvuk .Podporuje systém Dolby® Digital Plus * .

SRT 7504 je mimo toho vybavený šiestimi zoznamy obľúbených kanálov pre TV a dvoma zoznamy obľúbených kanálov pre rádio, kapacitou pamäte na 4 000 kanálov , teletextom , podporou viacjazyčných titulkov a zvukových stôp , funkciou rodičovského zámku a mnohými ďalšími funkciami .

Produkt nájdete na našom eshope Strong 7504 -eshop  alebo aj na kamennej predajni v Žiline-Považský CHlmec na Bytčianske ulici (pred čerpaciu stanicou PHM).
Ak si produkt teraz kúpit u nás dostanete darček náramkové hodinky TIXUS zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *