Close

O nás

Projekt Hacom.sk vznikol v roku 2009 na základe požiadaviek trhu po kvalitnom poradenstve, inštalácii, servise a starostlivosti. Od vzniku sa špecializujeme na oblasti výpočtovej, zabezpečovacej, monitorovacej CCTV, televíznej a satelitnej techniky. Postupne sme ponuku rozšírili o FOTOPASCE a LED systémy, ktoré navrhujeme na mieru, prípadne spájame s inteligentným riadením JABLOTRON 100. Kamennú predajňu sme otvorili 01.01.2014, súčasťou otvorenia bolo spustenie elektronického obchodu e-shop, ktorý získal certifikát SAEC. V tom istom  roku sa nám podaril spustiť úspešný projekt hacomNET, kvalitné a rýchle internetové pripojenie v lokalitách Považskýc Chlmec, Budatín, Hôrky a časť Strážova.

Naším pravidelným vzdelávaním a korektným prístupom vytvárame dlhodobú spoluprácu. Dôležitosťou spolupráce pre klienta je, že servis zabezpečujeme priamo u neho a všetku zodpovednosť preberáme my.

Napĺňame požiadavky a pomáhame domácnostiam, ako aj malým a stredným firmám, kde naším cieľom je rozširovať svoje pôsobenie na základe spokojnosti a pozitívnych referencií.

Spolupracujte a využívajte  aj Vy benefity ako naši spokojní zákazníci a partneri.