Close

30/04/2015

Plustelka pridáva nový program Sport2

Nová športová stanica Sport2 štartuje v Plustelke už 1. mája 2015.Mesiac máj prináša divákom Plustelky extra dávku športu dostupnú cez bežnú anténu. Na Sport2 v Plustelke odštartujú najrýchlejšie preteky sveta Formula 1 už Veľkou cenou Španielska.

1200x627_FB_Flyer2

Od 1. mája 2015 rozšíri programovú ponuku Plustelky špičkový športový kanál Sport2, ktorý prináša preteky Formuly 1 v priamych prenosoch a so skvelým komentátorským tímom Štefanom Eisele, Tomášom Richtrom, Janom Charouzom a Štefanom Rosinom. Okrem motoristického športu ponúka Sport2 aj španielsku futbalovú La Ligu vrátane legendárneho El Clásico, NFL, kvalifikačné zápasy Španielska a Nemecka na futbalové majstrovstvá sveta, a ďalšie exkluzívne športové zážitky. Sport2 bude dostupná pre zákazníkov Plustelka štandard automaticky a bez zmeny mesačného poplatku.

Prvých 11 májových dní bude lákať zákazníkov Plustelky aj ochutnávka kompletnej programovej ponuky, ktorú tvoria tie najlepšie športové kanály Eurosport, Eurosport 2, Sport 2, dych vyrážajúce dokumenty s Viasatom Explore, Nature a History, filmové premiéry s Film+, obľúbené rozprávky na Nickelodeone a hudba po celý deň na hudobnej stanici VH1. Zákazníkom Plustelky prijímajúcich iba základnú ponuku bude rozšírená ponuka programov automaticky sprístupnená.

Ďalší májový bonus ocenia nadšenci vysokokvalitného obrazu a zvuku. Už 1. mája začína najvýznamnejšia hokejová udalosť MS v hokeji a pre divákov Voľnej telky prinesie RTVS vo vysokom rozlíšení na Jednotke HD všetky dôležité zápasy v priamom prenose úplne zadarmo a bez akýchkoľvek poplatkov.

 

zdroj:plustelka.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *