Close

25/02/2013

SAT: CSlink karty možné aktivovať len do konca marca 2013

Satelitné služba CS Link zrejme úplne zanikne, zákazníci budú musieť prejsť na sesterský Skylink. Ten už ohlásil ďalšie výmeny kariet, v ich názve už slovo Skylink chýba

Len do konca marca bude možné zaregistrovať novú kartu k satelitnej službe CS Link. Prevádzkovateľ tejto platformy, luxemburská spoločnosť M7 Group, dnes známila obchodným partnerom, že s registráciami ďalších kariet po 31. marci nepočíta. „Informujeme všetkých predajcov satelitnej techniky, že dňa 31.3.2013 dôjde k ukončeniu možnosti registrácie všetkých typov kariet CS Link, tzn. vrátane kariet CS Link typu Irdeto, „píše v oznámení obchodníkom Jan Augusta, národný manažér podpory predajnej siete Skylinku a CS Linku.

Naďalej tak bude možné registrovať už len karty sesterského Skylinku, ktorý nedávno oznámil zavedenie nových kariet, v ktorých názve už slovo Skylink chýba. Naopak sa v ňom objavuje názov operátora M7. Miesto karty Skylink Výmena tak je možné zakúpiť už len kartu Výmena M7 a miesto karty Skylink Štandard HD zase kartu Standard HD M7. Nemožno teda vylúčiť ani koniec značky Skylink a premenovanie oboch pôvodne konkurenčných satelitných služieb na M7.

Zdroj: digizone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *