Close

15/05/2014

Skylink a CSlink naďalej vypína TV stanice v Cryptoworks

Vlastník česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link, luxemburský operátor M7 Group, ohlásil ďalšiu redukciu starých systémov podmieneného prístupu CryptoWorks.

Stále menej programov je dostupných na najstarších kartách CS Link a Skylink typu CryptoWorks. Bez starého kódovanie CryptoWorks pre karty CS Link (CAID 0D0F) sú programy Prima LOVE, Prima ZOOM, TV Fanda, TV Smíchov a telku.

12.5.2014 spoločnosť vykonala ďalšie plánované obmedzenia počtu programov na systémoch CryptoWorks. Redukcia systému CryptoWorks je posledným krokom pred konečným vypnutím týchto systémov, ktoré budú vypnuté k 30.6.2014. Po tomto dátume budú v prevádzke len Irdeto a ICE karty Skylink a tiež Irdeto karty CS Link.

Ako posledný v ponuke zostávajú ešte nasledujúce televízne programy so starým kódovaním CryptoWorks:

* ČT1 (vrátane regionálnych mutácií pre Severnej a Južnej Moravu – ČT1 SM a ČT2 JM)
* ČT2
* ČT šport
* Nova
* Nova Cinema
* Prima
* Prima COOL
* TV Barrandov
* STV Jednotka
* STV Dvojka
* Markíza
* TV JOJ
* JOJ Plus

Karty Skylink Výmena s možnosťou registrácia do 31.8.2014
„“ Vypínanie sa týka už menej než 1% zákazníkov Skylinku a CS Linku, ktorí cez opakovaná odporúčania doteraz nevymenili svoju dekódovaciu kartu. Výmena starých dekódovacích kariet je stále možná u niektorých predajcov satelitnej techniky alebo prostredníctvom Zákazníckeho servisu Skylink „,“ uvádza k vypínanie systému podmieneného prístupu CryptoWorks spoločnosť M7 Group. „“ Nové karty sú v predaji pod obchodným názvom Výmena M7 s odporúčanou maloobchodnou cenou 349 Sk. Ich registrácia bude možná do konca augusta 2014 „,“ upozorňuje M7 Group.

„“ Dekódovacie karty CryptoWorks spoznáte podľa čtrnáctimístného sériového čísla, ktoré je umiestnené na karte pod čiarovým kódom. Nové karty Irdeto majú toto číslo jedenásťciferný „,“ dodala firma.

zdroj: parabola

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *