Close

28/06/2016

Skylinku : Koniec SP na 24 mesiacov v SR, zvýšenie ceny za CS Film

Česko-slovenské satelitné platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, prichádza k niektorými zmenami v cenníku, ktoré vstúpia do platnosti k 1.8.2016. Na slovenskom nebude možné uhradiť servisný poplatok na 24 mesiacov. Ďalej sa zdražejú mini balíček CS Film s CS Mini.

Servisný poplatok s úhradou na 24 mesiacov na slovenskom skončí ku dňu 31.7.2016
Dôležitú zmenu v cenníku Skylinku ale iba pre slovenský dekódovacie karty je zrušenie možnosti úhrady servisného poplatku na obdobie 24 mesiacov. Znamená to, že klienti Skylinku na slovenský si budú môcť uhradiť servisný poplatok len na maximálne 12 mesiacov. V Česku bude aj naďalej možné uhradiť SP aj na 24 mesiacov.

Zvýšenie predplatného mini balíčka CS Film a CS Mini
Druhou dôležitou zmenou v cenníku operátora od 1.8.2016 je zvýšenie ceny prémiového balíčka CS Film a CS Mini. Novo bude činiť 4,10 eur mesačne na slovenský. Doteraz záujemcovia o tento dvojprogram platili 3,60 eur mesačne.

Kompletný cenník nájde záujemcu na stránkach prevádzkovateľa služby – skylink.sk.

Pripomeňme, že M7 Group tento rok mení cenník už tretíkrát – v apríli sa zvýšila cena servisného poplatku. Druhý cenník začne platiť za niekoľko dní – od júla. Hlavnou zmenou je preradenie športového kanálu Nova Sport 1 HD do vyššieho balíčka a zrušenie najnižšieho plateného tarife MINI.

zdroj:parabola.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *